KRC (Kart Racing Club) - TOR KARTINGOWY - GUZÓW - GOKARTY






------


TOP 10 (9KM)

Lp Nick Czas
1. Maciej Sadoś 34,07
2. Błażej Antoniewicz 34,40
3. Patryk Dobrowolski 34,89
4. Damian Bielaszewski 35,24
5. Damian Budzyn 35,38
6. Michał Szczepaniak 35,41
7. Adrian Wieczorek 35,58
8. Maria Oracz 35,88
9. Artur Plewiński 35,92
10. Michał Góralczyk 36,16

więcej...

TOP 10 (5.5KM)

Lp Nick Czas
1. Jan Matysiak 40,08
2. Łukasz Wiśniewski 41,15
3. Jacek Kwiatkowski 41,79
4. Oskar Sadziak 42,04
5. Katarzyna Szymańska 43,31
6. Noel Sadziak 44,23
7. Borys Tomaszewski 44,94
8. Justyna Lis 45,13
9. Agata Dudkiewicz 48,14
10. Gabrysia Lasota 48,54

więcej...

PARTNERZY



TOR 2016- 9KM


ZOBACZ CZASY NA 5,5KM SENIOR

ZOBACZ CZASY NA 5,5KM JUNIOR


KLASYFIKACJA MĘŻCZYZN



Lp Imię Nazwisko Czas
1. Maciej Sadoś 34,07
2. Błażej Antoniewicz 34,40
3. Patryk Dobrowolski 34,89
4. Damian Bielaszewski 35,24
5. Damian Budzyn 35,38
6. Michał Szczepaniak 35,41
7. Adrian Wieczorek 35,58
8. Artur Plewiński 35,92
9. Michał Góralczyk 36,16
10. Bartłomiej Mieszkowski 36,23
11. Tomasz Dziekan 36,24
12. Paweł Kapusta 36,32
13. Jakub Warzywoda 36,34
14. Patryk Tomaszewski 36,47
15. Jarek Mateusiak 36,54
16. Mateusz Majka 36,54
17. Przemysław Frączkiewicz 36,57
18. Artur Poterała 36,69
19. Marcin Jaros 36,92
20. Marcel Góralczak 36,96
21. Maciej Sawiński 37,01
22. Patryk Wierawski 37,01
23. Sebastian Jach 37,19
24. Marcin Szadkowski 37,27
25. Hubert Kodym 37,40
26. Sławomir Hassa 37,42
27. Bartłomiej Sadkowski 37,44
28. Adrian Laskowski 37,52
29. Jacek Kwiatkowski 37,52
30. Adam Radziwski 37,55
31. Aleks Mirgas 37,58
32. Łukasz Kosiciarz 37,59
33. Damian Okraska 37,60
34. Krzysztof Pruski 37,62
35. Jacek Filip 37,67
36. Emil Kamiuk 37,81
37. Dawid Sikora 37,82
38. Paweł Szymczak 37,84
39. Artur Frynia 37,95
40. Piotr Żywczyński 38,03
41. Michał Świech 38,10
42. Przemysław Kubik 38,36
43. Daniel Janiak 38,49
44. Paweł Wister 38,52
45. Wojciech Ratajczyk 38,71
46. Kamil Gurzyński 38,75
47. Artur Rutecki 38,88
48. Tomasz Dylik 38,97
49. Artur Konarski 39,03
50. Adam Stanisławski 39,03
51. Seweryn Szymarski 39,13
52. Artur Bargieł 39,16
53. piotr Tomaszewski 39,24
54. Maciej Sowiński 39,25
55. Mateusz Kłosiński 39,30
56. Radosław Rybkowski 39,51
57. Szymon Zemła 39,54
58. Karol Bargieł 39,86
59. Czarek Macioch 40,11
60. Marcin Cieślak 40,90
61. Daniel Bartosik 40,90
62. Artur Leśniowski 41,03
63. Paweł Jakubiak 41,07
64. Krzysztof Woźniak 42,07
65. Damian Kwiatkowski 44,00

KLASYFIKACJA KOBIET



Lp Imię Nazwisko Czas
1. Maria Oracz 35,88
2. Julia Poterała 37,71
3. Katarzyna Kosiciarz 38,42
4. Michał Tomaszewski 39,11
5. Beata Juńska 39,48
6. Patrycja Majka 39,67
7. Agata Hassa 40,00
8. Anna Tomaszewska 40,98
9. Patrycja Grądzka 42,62
10. Weronika Króliczak 43,52
11. Amelia Wieszczycka 44,05
12. Amelia Wieszczycka 45,83
13. Paulina Więckowska 45,99
14. Paulina Parol 47,38
15. Weronika Wiśniewska 49,00

Skrypt: Łukasz Kosiciarz Copyrigt © 2011 - Kart Racing Club www.kartracingclub.pl stat4u